سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اینستاگرام تبلیغ فیلم های بازیافتی TikTok را در Reels متوقف می ک


هنگامی که اینستاگرام Reels را در ماه آگوست راه اندازی کرد ، همه آن را پاسخی مستقیم به TikTok می دانستند - به وضوح سریعترین رشد شبکه اجتماعی در این لحظه. هر دو سیستم عامل خدمات مشابهی را ارائه می دهند و سازندگان محتوا آن را به عنوان یک تلاش کم هزینه و با پاداش بالا برای ارسال یک ویدیو در دو برنامه مختلف در نظر گرفتند.

از امروز ، اینستاگرام تصمیم گرفت برخی از تنبل ترین سازندگان و تأثیرگذارها را مجازات کند و اعلام کرد که تبلیغ Reels را با یک علامت چاپ متوقف می کند - چیزی که در همه فیلم های TikTok قابل مشاهده است.

اینستاگرام با ارسال یک پست شاد (اما در واقع پراکنده) از طریق حساب Creators خود ، نکاتی را برای کشف از طریق برگه Reels - بخشی که در ماه نوامبر معرفی شد - ارسال کرد. بدیهی است که این پلتفرم یادآوری می کند که فیلم ها باید "سرگرم کننده و سرگرم کننده" ، "الهام بخش" باشند و بدیهی است که به صورت عمودی فیلم برداری شوند.

چیزی که اینستاگرام نمی خواهد این است که کاربران ویدیوهای کم تار ، کلیپ های کوتاه بازیافت شده از سیستم عامل های دیگر و مواردی که حاشیه اطراف آنها است ، ارسال کنند. اگرچه از طریق Reels تبلیغ نمی شوند ، اما همچنان در تب Profile در دسترس خواهند بود و در Feed Feed ظاهر می شوند. این سرگرمی های شبکه های اجتماعی باید به موسیقی کتابخانه موسیقی اینستاگرام یا صدای اصلی موجود در Reels پایبند باشند.


منبع :gsmarena.com