سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اپل ممکن است یک بسته باتری MagSafe برای گوشی های آیفون راه انداز
طبق منابع بلومبرگ ، اپل در حال کار بر روی لوازم جانبی جدید MagSafe برای آیفون 12 است . یک بسته باتری متصل شده مغناطیسی به کاربران آیفون اجازه می دهد تا به راحتی یک بسته باتری را برای جلب آب باتری قلاب کنند. مزیت MagSafe این است که آهنربا بسته شارژر را به راحتی در پشت تلفن قرار می دهد.


با استفاده از آیفون 12 ، اپل نام MagSafe را برای استفاده در اکوسیستم جدید لوازم جانبی آیفون از پد شارژ بی سیم ، به قاب ها و کیف پول هایی که توسط آهن ربا در آیفون نگه داشته می شود ، بازگرداند. هر چهار نوع آیفون 12 از MagSafe پشتیبانی می کنند.


به گفته منبع ، نمونه های اولیه باتری: "نمونه های اولیه بسته باتری دارای نمای بیرونی لاستیک سفید هستند." در هر صورت ، اپل هنوز این لوازم جانبی را عمومی نکرده است. ما تعجب می کنیم که آیا این همان ماده ای است که اپل در موارد رسمی شارژ اپل استفاده کرده است؟ در مورد نحوه شارژ مجدد بسته باتری خبری نیست ، اما بسته ای که می تواند روی یک شارژر MagSafe ریخته شود که به طور همزمان تلفن را آب می کند ، به نظر ایده زیبایی می رسد.
گزارش شده است ، آزمایش بسته شارژ برخی از مشکلات را در هنگام آزمایش داخلی نشان داد. اگرچه آهن ربا به اندازه کافی قوی بود تا بتواند وزن خود را بر روی آیفون تحمل کند ، اما مشکلات نرم افزاری مربوط به شارژر ممکن است باعث تاخیر یا حتی حذف نهایی ایده به طور کامل شود. این منبع اظهار داشت که آیفون به طور نامناسبی هشدار گرم شدن بیش از حد بسته را تحریک کرده است. یک مسئله دیگر مربوط به استفاده از بسته برای شارژ آیفون به طور متناوب ، با یا بدون کیس بود.


اپل با تشک شارژ AirPower اعلام شده در سال 2017 که هرگز به بازار راه پیدا نکرد با چالش هایی روبرو شده است. این در نهایت لغو محصول با توجه به گرمای بیش از حد از کویل شارژ، از نیاز به کویل های بزرگ و کوچک به اندازه به طوری که یک ساعت هوشمند اپل می تواند شارژ وجود دارد.


شک نداریم که اپل می تواند این محصول را به عنوان یک امکان ایجاد کند. نگرانی در اینجا مربوط به این موضوع است که بسته به خوبی قادر به تحمیل شارژ کافی سریع و بدون گرم شدن بیش از حد در سناریوهای معمول مانند شارژ در جیب است.


منبع :gsmarena.com